1,2% parama

Vilniaus Gedimino technikos universiteto Studentų atstovybė (VGTU SA) – tai nevyriausybinė, ne pelno siekianti, savarankiška bei savanoriška organizacija, atsakingai atstovaujanti studentų interesams bei vienijanti jaunatviškus, veržlius ir originalius studentus.

VGTU SA savanoriauja apie 300 studentų, vieningai veikdami Centriniame biure bei 10 – yje atstovybės padalinių fakultetuose padeda studentams. Besivadovaudami šūkiu ,,VGTU SA – už studentišką rytojų!“ visuomet ieškome geresnių sprendimų tobulinti atstovavimo mechanizmą.

VGTU SA siekia, kad kiekvienas Universiteto studentas įprasmintų save ir savo išmintį Universitete. Jau šiandien galite padėti mums to siekti. Nesvarbu, kas esate. Svarbu, kad palaikote studentiškas idėjas ir mūsų siekius. Tik Jūsų pagalba mes galime padaryti daugiau.

Paremkite studentišką judėjimą – VGTU Studentų atstovybę.
Investuokite į savo, draugų ar jaunesniųjų kolegų ateitį!

Tai padaryti galite:

  • Paskirdami iki 1,2 procentų Gyventojų pajamų mokesčio;
  • Pervesdami norimo dydžio auką į organizacijos sąskaitą;
  • Asmeniškai paremdami bet kurį VGTU SA padalinį VGTU fakultete;

Kviečiame Jus skirti mums savo 1,2% gyventojų pajamų mokesčio!

Greičiausiai ir patogiausiai prašymą FR0512 galite pateikti elektroniniu būdu per elektronine deklaravimo sistema. Taip pat formą (FR0512 v.4) patiems galima užpildyti prisijungus prie savo elektroninės bankininkystės tiesiogiai per banką.

Jei jungiatės per e-bankinkystę ar EDS, jums reikės šių duomenų, jog galėtumėt suteikti mums paramą (paspaudę čia matysite trumpą paaiškinimą ką ir kur spausti) :

  • Mokestinis laikotarpis – už 2020 metus;
  • Gavėjo identifikacinis kodas (E2) – 193080995;
  • Paskirtis (E3) – VGTU Studentų atstovybė.

Svarbu žinoti:

  • Metinę pajamų deklaraciją privalantys pateikti asmenys prašymą pervesti 1,2% turi pateikti kartu su pajamų deklaracija;
  • Jeigu Jūs apsisprendėte pakeisti/koreguoti savo sprendimą dėl 1,2% pajamų skyrimo, vėliausiai VMI gautas prašymas skirti Jūsų 1,2% pajamų mokesčio anuliuoja ankstesnius Jūsų prašymus (plačiau žr. formos FR0512 v.4 užpildymo ir pateikimo taisykles).
  • FR0512 v.4 formos prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai pervesti 1,2% Jūsų pajamų mokesčio būtina pateikti ne vėliau nei iki 2021 m. gegužės 1 dienos;

Su paramos skyrimu susijusią informaciją taip pat galite rasti ir VMI puslapyje:

Iškilus klausimams kreiptis el. paštu info@vgtusa.lt 

Dėkojame, kad esate su mumis!