DSC_7147_InPixio

Išrinktas naujasis VGTU SA prezidentas

Šeštadienį, spalio 27 dieną, VGTU SA visuotinėje ataskaitinėje – rinkiminėje seniūnų konferencijoje išrinktas naujasis VGTU SA prezidentas – Dominykas Tvaska.

Šios konferencijos metu buvo pristatytos bei deleguotų seniūnų patvirtintos buvusio VGTU SA prezidento Mato Povilausko veiklos bei finansų ataskaitos. Taip pat savo veiklos ataskaitą pristatė bei patvirtinimo sulaukė ir Kontrolės komisija, prižiūrėjusi VGTU SA darbą visos buvusio prezidento kadencijos metu. Konferencijos metu buvo išrinkta naujoji Kontrolės komisija – pirmininkė Gintarė Janauskaitė, Viktorija Vasiljeva ir Dionis Martsinkevichus. Galiausiai buvo suskaičiuoti fakultetinių atstovybių organizuotose ataskaitinėse – rinkiminėse konferencijose dalyvavusių seniūnų balsai ir, surinkęs visus 10 balsų, Dominykas Tvaska buvo išrinktas naujuoju VGTU SA prezidentu.

Džiaugiamės, jog padėkoti už puikų darbą Matui Povilauskui bei pasveikinti Dominyką Tvaską atvyko ne tik fakultetinės VGTU atstovybės, tačiau ir svečiai iš KUSS, KTU SA ir VU SA.