VGTU SA
carl-heyerdahl-181868-unsplash

Iššūkis 2019 – sukurk verslo idėją!

Studente!

Ar kada pasvajojai apie nemokamą galimybę išbandyti save verslo srityje ir patikrinti savo kūrybiškumą? O jeigu dar mokytumeisi ir bendrautum ne kur kitur, o kurortinėse Lietuvos vietose?

Kviečiame Tave dalyvauti verslumo ir kūrybiškumo ugdymo projekte, kurį organizuoja Nacionalinė kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija!

Ką veiksi tapęs projekto dalyviu? 

Projekto pagrindą sudaro vientisas verlumo mokymų ciklas, integruojantis paskaitas apie verslą, kūrybines industrijas ir socialinį verslumą, praktinį patirtinį mokymąsi (learning by doing) tarpdisciplininėse komandose, nuotolinį darbą, susitikimus su verslininkais, profesionalų konsultacijas ir verslumo konkursą, kurio metu bus renkamas kūrybiškiausias ir perpektyviausias kultūrininių ir kūrybinių industrijų socialinis verslo planas. Nugalėjusi komanda įgyja teisę dalyvauti pasaulinio verslo konkurso CREATIVE BUSSINES CUP nacionaliniame ture!

Skamba gerai, tiesa? Todėl paskubėk registruotis iki 2019 vasario 1 d., nes Tavęs laukia naudingos ir įdomios pažintys, naujos žinios bei įgūdžiai, neįkainojama patirtis ir visa tai nemokamai!

Norint dalyvauti reikia: būti studentu/ -e, turėti svajonių ir norą tobulėti, nebijoti iššūkių ir nepamiršti užsiregistruoti čia: http://tiny.lt/fwgsmhe

 

Preliminarų mokymų programos kalendorių ir detalesnę informaciją rasi čia: www.creativeindustries.lt

Kontaktinis asmuo mūsų univesitete:

Elena Kocai,

el.p. elena.kocai@vgtu.lt