kuratoriai

Kuratorių programa 2018

Šiais metais vėl buvo vykdoma Kuratorių programa. Jos metu atrinkti studentai buvo ruošiami darbui su pirmakursiais, kuris turėjo palengvinti jų integraciją į universiteto gyvenimą.

Pirmasis susitikimas su kuratoriams įvyko liepos 12 d. Jo metu būsimieji kuratoriai grupėmis analizavo tekstus su dažniausiai pasitaikančiomis socialinėmis ir akademinėmis problemomis, vėliau visi kartu aptarė pasirinktus sprendimo būdus. Antrojo susitikimo, kuris vyko liepos 19 dieną, metu savo patirtimi pasidalino praėjusių metų kuratoriai, tuomet buvo analizuojamos tokios temos, kaip atgalinio ryšio iš pirmakursių gavimas, seniūno rinkimai, komandos formavimo pagrindai. Paskutinis susitikimas liepos 26 dieną buvo skirtas ESN VGTU bei VGTU Sporto ir meno centro pristatymams. Taip pat būsimieji kuratoriai laikė žinių patikrinimo testą, kurio metu buvo patikrinta jų kompetencija.

Galiausiai, rugpjūčio 10 – 12 dienomis VGTU sporto ir poilsio bazėje Aukštadvaryje buvo surengta Kuratorių stovykla. Jos metu kuratoriai ne tik geriau susipažino visi su kitais, tačiau taip pat mokėsi komandos formavimo paslapčių, gilino savo žinias apie tai, kas yra geras seniūnas.

                Dėkojame visiems kuratoriams už jų atsakomybę ir žingeidumą bei Lietuvos Studentų Sąjungai už kuratorių programos paramą.