APIE VGTU STUDENTŲ ATSTOVYBĘ

Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentų atstovybė (VGTU SA) tai nevyriausybinė, ne pelno siekianti, savarankiška bei savanoriška organizacija, atsakingai atstovaujanti studentų interesams bei vienijanti jaunatviškus, veržlius ir originalius studentus.

VGTU SA savanoriauja apie 300 tokių pačių studentų kaip Tu, kurie vieningai veikdami Centriniame biure bei 10 – yje atstovybės padalinių fakultetuose padeda studentams. Besivadovaudami šūkiu ,,VGTU SA už studentišką rytojų!“ visuomet ieškome geresnių sprendimų tobulinti atstovavimo mechanizmą. Todėl organizuodami darbus esame pasiskirstę į 6 komitetus. Tai socialinių ir akademinių reikalų, ryšių su visuomene,  rinkodaros, žmogiškųjų išteklių ir mokymų, kultūros ir laisvalaikio bei tarptautinių ryšių komitetai. Taip pat turime Valdybos organą, kuris padeda geriau organizuoti veiklas bei spręsti su studentais susijusias problemas.

Mūsų strateginiai tikslai

  • Stiprinti ryšį tarp VGTU akademinės bendruomenės;
  • Kurti augantį ir atsakingą VGTU studentišką judėjimą;
  • Garantuoti veiklą orientuotą į kokybišką aukštąjį mokslą.

VERTYBĖS

  • Atvirumas
  • Bendruomeniškumas
  • Iniciatyvumas
  • Patikimumas
  • Tobulėjimas

Mūsų veikla:

Mes nagrinėjame Tavo skundus, prašymus, giname Tavo interesus universiteto posėdžiuose bei atstovaujame Tau už universiteto ribų, bendradarbiaujame su kitomis jaunimo organizacijomis (LSS, VJOSAS). Kitaip tariant, mes esame tas tiltas, kuris jungia studentą su universiteto dėstytojais ir administracija.

Mes padedame integruotis pirmakursiams į universiteto gyvenimą: vykdome kuratorių ir seniūnų programas, organizuojame Fux’ų stovyklas bei apdovanojame nepamirštamu krikštu, po kurio pirmakursiai, atlaikę paruoštus išbandymus, tampa tikrais studentais. Taip pat rūpinamės visų VGTU studentų kultūriniu gyvenimu, siekiame, kad Tavo laisvalaikis būtų prasmingas ir įdomus. Kasmet rengiame tradicines fakultetines dienas, visų studentų jau pamėgtas Gedimino dienas, VGTU SA Kalėdinį vakarą, nuolat informuojame apie Vilniaus mieste bei visoje Lietuvoje vyksiančius jaunimo renginius bei aktualius studentams įvykius.

Mes esame tam, kad Tau padėtume, todėl nebijok reikšti savo nuomonės mums, visuomet kreipkis, jei ištiko bėda, turi pastabų ar klausimų. Atėjęs pas mus visada išgirsi atsakymą ir sulauksi pagalbos, nes čia dirba studentai, norintys ir galintys tau padėti. Nepamiršk – kiekvienas studentas čia yra laukiamas – tiek ieškantis atsakymų į jam rūpimus, svarbius klausimus, tiek turintis idėjų ir noro jas įgyvendinti.

Laukiame Tavęs kiekvieną dieną Plytinės g. 7A, Vilnius, darbo laiką gali rasti čia.