senatas-560×331

Tapk VGTU Senato nariu!

Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto (VGTU) Studentų atstovybė (SA) deleguoja atstovus universiteto valdymo organuose, kuriuose atstovauja studentų nuomonei. Šiuo metu pasibaigus Architektūros fakulteto,  Aplinkos inžinerijos fakulteto, Elektronikos fakulteto, Statybos fakulteto, Transporto inžinerijos fakulteto pirmų ir antrų pakopų studentų kadencijai, organizuojama atranka tapti studentų atstovais VGTU Senate!

Senatas yra aukščiausia VGTU akademinės savivaldos institucija. Jo nutarimai privalomi visiems universiteto darbuotojams ir studentams. Ne mažiau kaip 23 % Senato narių skaičiaus (13 narių) sudaro studentai (bakalaurantai, magistrantai, doktorantai) skiriami Studentų atstovybės.

VGTU Senatas:

  • priima vidaus teisės aktus, kurie reglamentuoja studijų organizavimą, mokslinę, finansinę ir ūkinę universiteto veiklą;
  • sustabdo VGTU padalinių tarybų nutarimų, taip pat rektoriaus ir kitų vadovų įsakymų vykdymą, jei jie prieštarauja Statutui ar kitiems galiojantiems norminiams aktams.

Daugiau informacijos apie senatą: http://www.vgtu.lt/universitetas/struktura/senatas/109

Reikalavimai norintiems tapti VGTU Senato nariu, deleguotu nuo Studentų atstovybės:

  • VGTU studentas
  • Aktyvus visuomeninėje veikloje

Savo gyvenimo aprašymą ir trumpą motyvacinį laišką kviečiame siųsti el. paštu president@vgtusa.lt iki rugsėjo 24d. 23:59 val.  arba atnešti į VGTU Studentų atstovybės Centrinį biurą adresu Plytinės g. 7a.