VGTU SA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

VGTU SA AF išvažiuojamieji rudens mokymai

Kad komanda funkcionuotų tikslingai ir vieningai, jai reikalinga bendra vizija ir vienybė. Būtent toks ir yra pagrindinis išvažiuojamųjų rudens mokymų tikslas – suteikti SA nariams informaciją apie organizacijos ir jos komitetų veiklą, gilinti žinias apie universitetą bei, žinoma, stengtis sukurti jaukią ir patikimą komandišką atmosferą. Todėl lapkričio 2-3 dienomis vyko VGTU SA AF dviejų dienų išvažiuojamieji mokymai.

Pirmasis paskaitų ciklą pradėjo Lukas Makšimas, buvęs VGTU SA centrinio biuro rinkodaros vadovas. Jis pristatė rinkodaros komiteto veiklą ir subtilybes, dalinosi naudingais patarimais, kaip tapti geru rinkodaristu, kaip elgtis, jog tavo darbai pasiteisintų. Vėliau siekdamas, kad komiteto veikla būtų tikrai suprasta, lektorius surengė simuliaciją, kurios metu studentai grupėse kūrė pokalbio su rėmėjais modelį.

Pagrindinius darbo principus ryšių su visuomene komitete pateikė buvęs VGTU SA FMF RsV koordinatorius Karolis Drungilas. Straipsnio rašymo gairės, estetiškai sumaketuotas plakatas bei tikslingai sukurpta svarbiausia informacija – apie tai išsakytos rekomendacijos buvo naudingos bene kiekvienam studentui.

Džiugas Dangovas, VGTU SA centrinio biuro akademinių reikalų vadovas dėstė paskaitą apie socialinius ir akademinius reikalus. Lektoriaus užsidegimas ir charizma nepaliko abejingo nei vieno, o paskaitos turinį vis papildydavo nenutrūkstantys klausimai, kurie užvirdavo įnirtingą diskusiją. Užsiėmimo pabaigoje studentai buvo suskirstyti į grupes ir gavo užduotį paruošti po akademinę ir socialinę problemą, atlikti ja grįstą analizę bei suformuluoti sprendimą.

Evaldas Jasaitis, VGTU SA centrinio biuro žmogiškųjų išteklių vadovas, užbaigė dieną paskaita ir visiems atsigauti padėjusiu „teambuilding‘u“. Lektorius parodė, koks svarbus komandoje yra susikalbėjimas, vienas kito supratimas ir išklausymas, kaip reikalinga kurti tinkamą atmosferą, kurioje kiekvienas jaustųsi organizacijos dalimi.

Po sekinančio visos dienos darbo, vakarinė dalis, kurios metu studentai turėjo galimybę pažinti vienas kitą dar artimiau. Juk komandos formavime, visų pirma, ir yra svarbiausias bendravimas, vedantis prie vieningo ir tikslingo rezultato.

Straipsnio autorė: Aurėja Sinkevičiūtė