VGTU SA
bendra_AF_nuotrauka

VGTU SA AF išvažiuojamieji vidiniai rudens mokymai (2017.11.04-2017.11.05)

Rudens mokymai. Skubančiam ir minčių apie sesiją jau kamuojamam studentui šie du žodžiai ko gero skamba ganėtinai nuobodžiai, tiesa? Tačiau VGTU SA AF nariai nepabūgo ir šių metų lapkričio 4-5 dienomis susirinko būtent šia proga.

Trumpa informacija, arba kaip „lenkti medį kol jaunas“

 

Mokymų tikslas – plėsti savo žinias apie VGTU, artimiau susipažinti su studentų atstovybės veikla ir jos komitetų darbu bei susibendrauti tarpusavyje, todėl intensyvus darbas buvo suplanuotas nuo pat ankstyvo ryto. Nors miego trūkumas ir trukdė įsivažiuoti, charizmatiški lektoriai neleido nuobodžiauti. Pirmasis paskaitą apie VGTU SA, jos veiklą ir sudėtį vedė SA Prezidentas Matas Povilauskas. Vėliau lektoriaus kailyje pabuvo ir Dominykas Tvaska, VGTU SA Akademinių reikalų vadovas. Jis pateikė medžiagą  apie egzaminų sesijas, jų tvarką, apeliacijas, pagrindinius VGTU valdymo organus, o tai – aktualu kiekvienam. Be viso to, Ryšių su visuomene atstovas Vytautas Kairys pristatė VGTU įvaizdžio formavimo subtilybes bei surengė simuliaciją, kuri parodė, su kuo tenka susidurti šio komiteto nariams. Studentai buvo suskirstyti grupėmis ir pagal parengtą situaciją galvojo klausimus bei problemos sprendimo būdus. Dirbtinėje konferencijoje užvirė tikra košė: kandūs klausimai reikalavo netradicinių atsakymų, todėl visi gavo galimybę pasisakyti. Kelią į rinkodaros sėkmės viršunę įdomiai ir išsamiai pristatė Artūr Sadovskij. Lektoriui pristačius materialų prizą, užvirė tikra geriausių komercinių pasiūlymų kova.

Dienos pabaigoje Evaldas Jasaitis, Centrinio biuro Žmogiškųjų išteklių vadovas, vedė „team-building‘ą“. Komandos formavimas – nelengva užduotis, juolab kai studentų atstovybėje tiek daug naujų žmonių, tačiau pasitelkiant žaidimus studentai išmoko klausytis vieni kitų, bendrai ieškoti išeičių iš įvairiausių situacijų.

„Onyte, einam su manim pašokti“

 

Po ilgos dienos įtempto darbo – poilsis. Socialinio vakaro metu visi gavo galimybę artimiau susipažinti. Pica naktipiečiams  ir šokiai iki ryto – garantuota gero laiko formulė. Ir štai taip, visai nepastebimai, nepažįstamieji ėmė virsti draugais, o SA AF – komanda.

 

Straipsnio autorė: Gabija Bružaitė