FMF_03

VGTU SA FMF išvažiuojamieji rudens mokymai (2017.11.03 – 2017.11.05)

Lapkričio 3 – 5 dienomis Vilniaus Gedimino technikos universiteto Studentų atstovybė Fundamentinių mokslų fakultete dalyvavo išvažiuojamuosiuose mokymuose. Įsikūrus sodyboje Skubėtuose „Edvino pirtelė“ atstovybės narė Evelina Ilona Sinkevič pravedė komandos formavimo žaidimus. Tai leido tiek naujiems, tiek seniesiems nariams artimiau susipažinti.

Paskaitų ciklą pradėjo mūsų atstovybės pirmininkas Džiugas Dangovas pristatydamas, kokia yra VGTU SA struktūra. Paskaitos metu minėjo, jog svarbiausi darbai yra ties socialiniais ir akademiniais reikalais. Būtent apie juos toliau pasakojo VGTU SA socialinių ir akademinių reikalų vadovai Kristina Granauskaitė bei Dominykas Tvaska. Lektoriai pristatė pagrindinius šių sričių skirtumus, veiklas ir kokius darbus galima atlikti šiame komitete. Daug naudingos informacijos, kaip fakulteto studentai gerina įvairias socialines bei akademines problemas, pasidalino studijų prodekanė Dovilė Deltuvienė. Kiek vėliau Evaldas Jasaitis, VGTU SA Žmogiškųjų išteklių vadovas, pasidalino savo patirtimi atstovybėje bei pristatė, koks turėtų būti žmogiškųjų išteklių koordinatorius bei kokiais darbais jis užsiima. Pirmos dienos paskaitas užbaigė mūsų atstovybės Alumni – Gediminas Skruzdys. Pasakodamas apie rinkodaros komitetą ir jo veikimo principus, jis taip pat motyvavo kiekvieną narį, jog viskas yra įmanoma, jei tik nori ir nepasiduodi. Šios paskaitos metu veiklos turėjo ir vyresnieji atstovybės nariai. Kartu diskutuodami, išsikėlėme problemas ir išsiaiškinome, kokiais būdais galėtume tas problemas išspręsti.

Antroji diena prasidėjo su svečiu iš Vilniaus Universiteto – buvusiu SA prezidentu Andriumi Uždanavičiumi.  Su dar daugiau motyvacijos, klausėmės VGTU SA ryšių su visuomenės vadovės Nedos Balčiūnaitės paskaitos, apie jos koordinuojamą sritį. Šios paskaitos metu vyko ir praktinis žinių panaudojimas vykdant simuliaciją. Išklausius visų paskaitų apie atstovybėje esančius komitetus, lektorius Dominykas Tvaska pravedė lyderystės paskaitą. Antrą mokymų dieną užbaigė simuliacijos bei problemos sprendimai, kurie praktiškai įtvirtino visų paskaitų teorinę medžiagą. Antrą dieną užbaigėme tradiciškai – visi pirmakursiai buvo „įšventinti“ ir priėmę priesaiką tapo pilnaverčiais VGTU SA FMF nariais.

Tikimės, kad kupini žinių ir motyvacijos, tiek naujieji atstovybės nariai, tiek ir vyresnieji įgyvendins ne vieną projektą kartu, bei išspręs iškilusias fakulteto problemas.

Už studentišką rytojų!