VGTU SA
kif_mokymai_2017

VGTU SA KIF išvažiuojamieji rudens mokymai (2017-10-27/29)

Studente, manai, kad žinai, kas yra VGTU SA KIF?

Klysti! VGTU SA KIF 2017m. spalio 27-29 dienomis buvo interpretuojama kaip „Valstiečių greitosios tarnybos universiteto Studentų atstovybė Krikščioniškai integruotame fakultete.“ Būtent ši tema atsispindėjo SA KIF šių metų išvažiuojamuosiuose rudens mokymuose, kurių tikslas – suformuoti  komandą, kuri būtų ne tik kompetentinga, motyvuota bei vieninga, bet ir gebėtų greitai bei efektyviai spręsti problemas, įveikti galimus iššūkius. Šiam tikslui pasiekti įvairūs kviestiniai lektoriai vedė paskaitas apie VGTU SA struktūrą ir jos veiklą, skirtingų komitetų darbą, savanorystę bei motyvaciją.

Pirmąją mokymų dieną, spalio 27d., atvykę į Skubėtuose, Šalčininkų rajone, esančią sodybą, įsikūrėme bei pradėjome mokymų programą nuo komandos formavimo užduočių, kurių tikslas – susipažinimas. Po smagios ir energingos veiklos, taip pat mus aplankė dabartinis VGTU SA Žmogiškųjų išteklių komiteto vadovas Evaldas Jasaitis, kuris pasakojo apie tai, kaip pasiekti komandos vienybę. Vakare vyko simbolinės naujųjų studentų atstovybės narių krikštynos, kurios dar labiau pagerino mikroklimatą, sustiprino tarpusavio ryšį, ir komandos vieningumą.

Antrąją mokymų dieną turėjome Gailės Žebrytės, dabartinės VGTU SA Viceprezidentės, paskaitą apie VGTU SA struktūrą, kurios metu sužinojome, iš kokių komponentų susideda atstovybė ir „su kuo ji yra valgoma“. Iškart po šios paskaitos VGTU SA Akademinių reikalų vadovas Dominykas Tvaska ir Kristina Granauskaitė, VGTU SA Socialinių reikalų vadovė, papasakojo apie pagrindinius akademinius bei socialinius universiteto reikalus, kuriuos pravartu žinoti kiekvienam studentui. Po diskusijas sukėlusių paskaitų Artūr Sadovskij, VGTU SA Alumni, vedė paskaitą apie Rinkodaros komiteto veiklą bei darbą, pateikė konkrečius vertinimo kriterijus ieškant potencialių įmonių bendradarbiavimui. Taip pat mus aplankė buvęs VGTU SA Prezidentas, VGTU SA Alumni – Dionis Martsinkevichus, kuris vedė įsimintiną ir nuotaikingą paskaitą apie savanorystę bei įgyvendintus tikslus studentų atstovybėje. Galiausiai pasisakė Skaistė Petrošiūtė, buvusi VGTU SA Ryšių su visuomene komiteto (toliau – RsV) vadovė, VGTU SA Alumni, kuri papasakojo apie RsV veiklą ir viešinimo subtilybes.

Tačiau tai buvo ne vienintelės antros dienos veiklos, kadangi pertraukėlių metu vyko įdomios simuliacijos ir įnirtingas darbas grupėmis. Dienos pabaigoje, vidurnaktį, prasidėjo naujų SA narių organizuojamas socialinis vakaras pavadinimu –  „Valstiečio kryžiaus keliai“, kuris leido kiekvienam atsikvėpti po sunkios mokymų dienos ir pažaisti žaidimus, pristatyti simuliacijų metu sugalvotus vaidinimus bei šokius, visiems fakulteto nariams smagiai praleisti laiką.

Paskutinę mokymų dieną, spalio 29d., vyko mokymų ir komandinio darbo vertinimas. Pasakomi mokymų pliusai ir minusai, atskleidžiamos asmeninės simuliacijos, suvaidintos rolės ir asmeniniai įspūdžiai. Šaunu tai, kad po mokymų dauguma narių pasisakė įgavę motyvacijos ateinantiems darbams, o naujokai jautėsi pilnai integruoti į studentų atstovybės veiklą.

Daugiau VGTU SA KIF rudens išvažiuojamųjų mokymų įamžintų akimirkų rasite čia: https://goo.gl/YW5sgk

 

Straipsnio autoriai:
Gražvydas Skumbinas ir Rosvita Diškevičiūtė