VGTU SA
DSC04955 (Large)

VGTU SA KIF išvažiuojamieji rudens mokymai

Tam, kad nauji komandos nariai integruotųsi į naują veiklą, o senieji pagilintų žinias, reikalingi dvi dienas trunkantys VGTU SA KIF rudens mokymai. Šių mokymų metu studentams gilinant žinias apie SA komitetus bei atstovavimą, simuliacijomis, kūrybinėmis užduotimis ir žaidimais kuriama kryptingai tikslų siekianti komanda.

Pirmąją mokymų dieną, lapkričio 23-ąją susipažinome su mokymų programa ir nieko nelaukę pradėjome darbus. Mokymus pradėjo buvusi VGTU SA viceprezidentė Gailė Žebrytė,supažindindama su VGTU SA struktūra ir tikslais.

Antrąją dieną mus aplankė akademinių reikalų vadovas Džiugas Dangovas, kuris papasakojo apie SARK komitetą, jo veiklą, svarbą ir suteikiamas galimybes. Sekanti paskaita – su Egle Žilinskaite, papasakojusia, kaip pritraukti skaitytojus ir kurti tinkamą įvaizdį socialiniuose tinkluose. VGTU SA žmogiškųjų išteklių vadovas Evaldas Jasaitis kalbėjo apie tai, kaip svarbu tinkamai išnaudoti turimą kompetenciją siekiant tikslų. Susitikome ir su VGTU SA prezidentu Dominyku Tvaska, kuris kalbėjo apie atstovavimą ir organizacijos misiją bei viziją. Gediminas Skruzdžius papasakojo apie rinkodarą ir realiais pavyzdžiais įrodė, kiek daug galime pasiekti ieškodami rėmėjų. Na o paskutinis mokymų svečias – buvęs VGTU SA prezidentas Matas Povilauskas, padėjęs išsiaiškinti, kaip spręsti problemas. Aktyvią dieną vainikavo baigiamoji šventė.

Mokymus sekmadienio rytą baigėme refleksija ir padėkos žodžiais vieni kitiems, pajutome sustiprėjusį atstovybininkų ryšį ir motyvaciją veikti vardan studentiško rytojaus.