IMG_9540

VGTU SA Neeilinė visuotinė seniūnų konferencija

Balandžio 5 dieną surengta Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto Studentų Atstovybės (VGTU SA) neeilinė visuotinė seniūnų konferencija, skirta VGTU SA įstatų bei reglamento pakeitimams ir patvirtinimui. Jos metu seniūnams pristatyti atnaujintų VGTU SA įstatų projektas ir 2018 – 2022 metų VGTU SA strategijos projektas.

Visų pirma pristatyti VGTU SA įstatų atnaujinimai, visi 30 pakeitimų buvo patvirtinti. Įstatuose pakoreguota Eilinės visuotinės ataskaitinės-rinkiminės konferencijos organizavimo data – jos bus rengiamos ne rečiau nei du kartus per du metus tik spalio – lapkričio mėnesiais dėl iki dviejų metų prailgintos VGTU SA prezidento kadencijos, taip pat iki dviejų metų prailginta ir Kontrolės Komisijos kadencija. Konferencijos metu aptartas ir VGTU SA padalinių ataskaitinių rinkiminių seniūnų konferencijų vykdymo laikotarpis. Balsavimu buvo patvirtinta, jog jos bus rengiamos rugsėjo – spalio mėnesiais.

Po Įstatų patvirtinimo buvo pristatytas ir planuojamos 2018-2022m. VGTU SA strategijos projektas, kuris taip pat buvo patvirtintas Konferencijos delegatų balsų dauguma. Konferencijos pabaigoje aptartas dar vienas itin aktualus klausimas – VGTU SA tapimas LSS tikraisiais nariais. Po trumpos diskusijos įstojimo idėja sulaukė daugumos pritarimo ir VGTU SA oficialiai pateikė prašymą dėl tapimo tikrąja LSS nare.

Susipažinti su konferencijos protokolu galite paspaudę ČIA.