VGTU SA
Untitled-1adsds

VGTU SA SF ,,Statyba valdo“ renginys (2017-12-05/07)

Statyba valdo dienos prasidėjo gruodžio 5d. per kurią studentai turėjo galimybę išvykti į ekskursiją po UAB Tiltų ekspertų centras projektuotus tiltus. Ekskursijos metu dalyviai turėjo unikalią galimybę susipažinti su tiltų inžinerijos subtilybėmis iš pirmų lūpų – inžinierių, kurie projektavo lankomus objektus.

Gruodžio 7d. nuo 10val. vyko paskaitos skirtos studentams iš arčiau susipažinti su savo profesiją.

Pirmąja paskaitą vedė atstovas atvykę iš UAB ,,COWI LIETUVA“ Andrius Aužbikavičius, kuris  pasidalijo patirtimi su studentais ir supažindino juos su skaitmenine statyba, kuri šiuo metu yra labai aktuali tik įstojusiems ir jau ne pirmus metus studijuojantiems studentams.

Antrąją paskaitą vedė iš UAB Layher Baltic, UAB ProRentus ir UAB EIKA atvykę vadovai ir atstovai. UAB Layher Baltic vadovas Viktor Voroncov pasidalijo patirtimi, pravedė motyvacinę paskaitą apie statybininko profesijos prestižą. Studentai turėjo galimybę sužinoti kaip rasti potencialų darbdavį, teisingai paruošti CV. Paskaitą tęsė Linas Adomavičius UAB ProRentus vadovas, jis taip pat dalijosi patirtimi ir supažindino studentus su klojinių ranga. UAB EIKA atstovas Robertas Grigalius dalijosi patarimais, kaip tapti sėkmingu savo srityje bei pasakojo apie nekilnojimo turto vystymą.

Statyba valdo dienas užbaigė ekskursija į UAB Layher Baltic Logistikos centrą įsikūrusi Salininkuose. Viktor Voroncov ir Linas Adomavičius aprodė Logistikos centrą, suorganizavo lenktynes tarp studentų statant pastolių sistemą bei pasakojo apie įmonės patirtį, VGTU absolventų sėkmės istorijas. Ir tvirtai teigė, kad Lietuva – galimybių šalys VGTU studentams!