IMG_7266vienetas

VGTU SA VVF išvažiuojamieji rudens mokymai 2017-10-27/29

 

Prasidėjus naujiems mokslo metams VGTU SA VVF gretos smarkiai padidėjo. Todėl suskubome tinkamai integruoti naujuosius SA narius. Rudens mokymų tikslas – daugiau susipažinti visiems tarpusavyje, kas padėtų būti stipria komanda, komitetų pristatymai, padedantys apsispręsti, kurioje srityje norėtų dirbti, bei komitetų pasirinkimas, simuliacijos ir kitos užduotys, stiprinančios komandą ir išbandančios motyvaciją.

Pirmąją mokymų dieną, penktadienį, atvykę į sodybą prie Trakų jaukiai įsikūrėme ir išsidalinome bei susipažinome su mokymų programomis, per daug nedelsiant pradėjome programą. Mokymus apie socialinių ir akademinių reikalus pradėjo VGTU SA akademinių reikalų vadovas Dominykas Tvaska, kurio suteikta informacija buvo naudinga ne tik naujiems SA nariams, bet ir esamiems koordinatoriams. Po paskaitos vyko psichologinė analizė, kuri turėjo padėti įvertinti lūkesčius bei gebėjimus renkantis komitetą. Tai pat mus aplankė buvusi VGTU SA prezidentė Laura Ladietaitė, kuri pasakojo apie renginių organizavimą bei atskleidė subtilybes siekiant gero renginio. Po pertraukos paskaitų maratoną tęsė VGTU SA Alumni Artūr Sadovskij, kuris pasakojo apie rinkodarą, vakare vyko simuliacija, kurios esmė buvo išbandymas įsijausti į gautus vaidmenis ir sugebėti išdėstyti savo mintis bei įtikinti jomis kitus esant įvairioms aplinkybėms.

Antrąją dieną po trumpos mankštos visi kartu žaidėme žaidimus, stengėmės labiau vienas kitą pažinti, smagiai praleisti laiką, vėliau mus  aplankė buvęs VGTU SA Prezidentas, VGTU SA Alumni – Dionis Martsinkevichus, kuris vedė paskaitą apie lyderystę – užsibrėžtus ir įgyvendintus tikslus, pasidalino savo sėkmės istorija. Toliau apie RsV veiklą pasakojo buvusi VGTU SA Ryšių su visuomene komiteto vadovė Skaistė Petrošiūtė, paskaitos pabaigoje vyko trumpa simuliacija, kuri realioje situacijoje leido įsijausti į pateiktus vaidmenis. Po RsV dabartinis VGTU SA Žmogiškųjų išteklių komiteto vadovas Evaldas Jasaitis, kuris mokė dirbti komandiškai siekiant bendro tikslo. Vakare turėjome trumpą mokymų aptarimą, pasisakėme pliusus bei minusus. Kiek vėliau naujų SA norių laukė socialinis vakaras, kurio tema „Halloween“  privertė visus dar kartą įsijausti į įvairius vaidmenis, pasipuošti, išsidažyti pasirinktu personažu.

 

 

Paskutinę mokymų dieną, visi komandiškai susiruošę ir susitvarkę sodybą keliavome namo. Mokymų tikslas buvo pasiektas, nes mokymų pabaigoje dauguma naujų SA narių pritarė faktui, kad mokymai padėjo geriau vienas kitą pažinti, tai pat buvo pasirinkti komitetai.

 

Daugiau VVF išvažiuojamųjų rudens mokymų akimirkų rasite https://goo.gl/6yJQmM